• DOLAR 8.869
  • EURO 10.403
  • ALTIN 501.505
  • ...
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, MÜSİAD yönetimiyle bir araya geldi
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Toplantısı, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtuluş’un katılımlarıyla, online platform üzerinden gerçekleştirildi.

Toplantıda ilk olarak söz alan MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD’ın Coranavirus (Covid-19) sürecinde gerçekleştirdiği çalışmalara ilişkin detaylı bilgi verdi.

Genel Başkan Kaan’ın ardında değerlendirmelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, MÜSİAD’ın 30. Kuruluş Yıl Dönümünü tebrik etti. Başlangıçtan bugüne süreçte emeği bulunan herkese teşekkür eden Kurtulmuş, “MÜSİAD'ın ilk toplantılarına katılan biri olarak 30. yılı duyunca çok mütehassis oldum. Erbakan Hoca’nın, Sabahattin Zaim Hoca’nın katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz ilk toplantıları anımsadım. O zamandan bu yana MÜSİAD çok gelişti, büyüdü. Mecidiyeköy’deki o küçük merkezden büyüyerek bu noktalara kadar ilerlerdi. Fevkalade bir organizasyon kabiliyeti olan, mekanları olan, yurt içi ve yurt dışında 314 farklı noktada hizmet verebilen bir kuruluş haline geldi. Bundan sonra da MÜSİAD’ın bir Türkiye markası olarak değil, dünya markası olarak hatta onun da ötesinde bizim medeniyetimizi yeniden ihya etme perspektifine sahip samimi insanlar grubu olarak yoluna başarıyla devam etmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Coranavirus salgınının ekonomik ve toplumsal etkileri itibariyle son 3 asırdaki en büyük olaylardan biri olduğuna dikkat çeken Kurtulmuş, Türkiye’nin sürecin ilk aşamasını büyük bir başarıyla yönettiğini bundan sonraki süreçte de çok daha titiz bir şekilde süreç yönetimin devam ettirileceğini belirtti. Süreci sağlık, ekonomik ve toplumsal olmak üzere üç ana başlık altında yürüttüklerine dikkat çeken Kurtulmuş, salgın konusunu hiçbir zaman politik bir mesele olarak görmediklerini, milli seferberlik şuuruyla hareket ettiklerini ve 83 milyon kişinin dayanışmasıyla salgının etkilerini bertaraf ettiklerini vurguladı. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir