• DOLAR 6.451
  • EURO 7.19
  • ALTIN 338.14
  • ...
Mardin Umut Kervanı'ndan 105 yetim ve muhtaç aileye yardım eli

Üç aylara girdiğimiz ve on bir ayın sultanı Ramazana yolculuk ettiğimiz bu günlerde, Mardin Umut Kervanı yetim ve muhtaçlara umut olmak için sahadaki yardım çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda Regaib Kandili'nin arifesinde Artuklu Merkezde 70, Ortaköy Mahallesinde 20 ve Yeşilli ilçesinde 15 olmak üzere toplamda 105 yetim ve muhtaç aileye kırmızı et ve ekmek paketi ulaştırıldı.

“Çocukların gözlerindeki mutluluğu görmelisiniz”

Yapılan yardımlarla ilgili açıklama yapan Mardin Umut Kervanı Muhtaç Tespit ve Yardım Dağıtım Komisyonu üyesi Yasin Öztürk şunları söyledi: "Üç ayların bereketini çalışmalarımızda gözümüzle görüyoruz. Hayırsever kardeşlerimizin bize ulaştırdığı yardımları muhtaçlara ulaştırdıkça yeni yardımlar geliyor. İnanıyorum ki, hayırsever kardeşlerimiz yardım verilen çocukların gözlerindeki mutluluğu kendi gözleriyle görürlerse yetim ve muhtaçlara yardım ulaştırma hususunda yarışa gireceklerdir.”
Kahvaltı etkinliğine davet
İdlib halkı yararına yapılacak kahvaltı etkinliğine halkı davet eden Öztürk son olarak şunları söyledi:
“29 Şubat 2020'de Mardin Öğretmenevi’nde muhtaç İdlib halkı yararına yardım çağrısında bulunacağımız kahvaltı etkinliğine tüm hayırsever halkımızı beklediğimizi belirtmek istiyorum. Rabbim şimdiden yaptığınız ve yapacağınız tüm yardımları kabul etsin.” (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir