• DOLAR 6.761
  • EURO 7.661
  • ALTIN 372.685
  • ...
İstanbul Hür Gençlik, "İz Bırakanlar" programı düzenleyecek
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

HÜDA PAR İstanbul İl Gençlik kolları, 22 Şubat Cumartesi akşamı Bağcılar Halk Sarayı'nda şubat ayı şehadet ayı farkındalık etkinlikler kapsamında "iz Bırakanlar" temasıyla bir etkinlik düzenleyecek.

Etkinlikte dünyanın birçok ülkesinde hak uğruna vermiş oldukları mücadele sonucunda rablerine kavuşan örnek şahsiyetlerin hayatlarından kesitler sunulacak.

Bunun yanı sıra örnek şahsiyetlerin mücadelesini konu alan tiyatro gösterimi ile birlikte ilahi, ezgi ve şiirler seslendirilecek.

Düzenleyecekleri etkinlik ile ilgili İstanbul İl Gençlik Kolları adına bilgi veren Bağcılar Gençlik Kolları Başkanı Diyar Güngördü, "Dünyanın çeşitli coğrafyalarında ve ülkemizde yaptıkları hayırlı çalışmalarla toplum üzerinde iz bırakan şahsiyetleri anmak ve anlamak adına HÜDA PAR İstanbul İl Gençlik Kolları olarak bir program tertip edeceğiz. Bu kapsamda Mavi Marmara gemisinde şehit olan Furkan Doğan'ın, kurban eti dağıtırken şehit olan Yasin Börü ve arkadaşlarının, Cuma namazı çıkışında şehit edilen Metin Yüksel'in ve 15 Temmuz şehitlerinin hayatlarından örneklikler sunacağız. 'İz Bırakanlar' temasıyla 22 Şubat tarihinde düzenleyeceğimiz programa başta genç kardeşlerimiz olmak üzere tüm İstanbulluları Bağcılar Halk Sarayı'na davet ediyoruz." dedi.

(İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir