• DOLAR 6.96
  • EURO 8.205
  • ALTIN 441.886
  • ...
Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu, Şehir Güvenliği Sempozyumu'na katıldı

Türkiye Belediyeler Birliği ve Polis Akademisi işbirliği ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen Şehir Güvenliği Sempozyumu’na Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da iştirak etti.

İki gün sürecek olan sempozyumun ilk gününde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehir güvenliği konusunda önemli mesajlar verdi.

Belediye başkanları ve kent yöneticilerinin katıldığı sempozyumda, Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu’daki modern şehirleşme sürecine atıfta bulunarak Diyarbakır’daki değişimi de anlattı, belediye başkanlarına neler dikkat etmeleri gerektiği konusunda uyarılara bulundu.

Sempozyuma katılan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ”Cumhurbaşkanımız belediyecilikte en önemli referans kaynağımızdır. Gönül ve hizmet belediyeciliğinin mimarıdır. Bizler için talimat anlamına gelen çok önemli mesajlar verdi. Gönül, hizmet ve sosyal belediyeciliği bir arada yürütmemizi istedi. Bu mesajları çok değerli buluyoruz ve bunların gereklerini yerine getirerek Bağlar’ımızı modern şehircilikle tanıştıracak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu. (Ramazan Zeren-İLKHA) 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir