• DOLAR 7.238
  • EURO 8.528
  • ALTIN 454.559
  • ...
9 aylık bebeğin trajik ölümü

Ukrayna'ya bağlı Vinnitsa bölgesinin Lipovetsky kentinde 9 aylık bebeğin nefessiz kalarak ölümü, ülkede büyük bir şokun yaşanmasına sebep oldu.

Bebek arabasıyla birlikte evinin bahçesindeki anne kısa süreliğine bebeğini bırakarak içeriye girdi. Bahçede bebek arabasında bekleyen 9 aylık bebeğin yanına bir kedi yaklaştı. Cinsiyeti kız olan bebeğin arabasının üstüne çıkan kedi bebeğinin üstüne atladı. Bebek bir süre sonra nefes alamayarak yaşamını yitirdi. Anne, bebeğinin yanına döndüğünde ise bebek arabasının içinde bir kedinin olduğunu fark etti. Kediyi kovan anne, bebeğinin hareket etmediğini fark etti. Bunun üzerine anne, polisi aradı. Olay yerine gelen polis ve ambulans ilk incelemelerini yaparken, doktorlar bebeğin öldüğünü belirterek rapor tuttu. Polis ise olay ile ilgili inceleme başlattı.

Yapılan adli tıp incelemesinde bebeğin vücudunda zorlanma fark edilmedi. Bebeğin boğularak öldüğü anlaşılırken, kedinin bebeğin yüzüne oturarak nefes almasını önlediği anlaşıldı. Yaşanan dramatik olay üzerine anne ve babaya psikolojik destek verilmeye başlandığı açıklandı.(İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir