• DOLAR 6.779
  • EURO 7.417
  • ALTIN 376.725
  • ...
Mustazaflar Cemiyeti'nden Mevlid Kandili mesajı

Hazreti Muhammed'in (sallallahu aleyhi vesellem) dünyaya teşriflerinin yıl dönümü vesilesiyle Mustazaflar Cemiyeti Genel Merkezi tarafından bir mesaj yayımlandı.

Mesajda, "Hidayet önderi Hazreti Muhammed'in doğumu ve Peygamber olarak gönderilmesi Allah'ın bütün insanlara en büyük nimetidir. İnsanlığın zülumattan kurtulmasının tek çaresi Hazreti Muhammed'in getirdiği ilahi nura yüzünü dönmesidir." denildi.

"İnsanlık, en büyük rehberi olan Hazreti Muhammed'in sünnetini her yönüyle yaşamadıkça zulüm altında kıvranmaya devam edecektir." denilen mesajda, Viladet-i Nebi'nin bütün İslam âlemine hayır kapılarını açması temenni edildi.

Mesajın devamında, "Bu mübarek geceyi namaz ve Kur'an tilavetiyle, camilerde düzenlenen programlarla ihya etmeliyiz. Ellerimizi semaya kaldırıp dünya mustazaflarının kurtuluşu için dua etmeliyiz." tavsiyesinde bulunuldu.

Mesajın sonunda ise "Mevlid-i Nebi'nin İslam âlemine, bölgemize huzur ve barışı getirmesine vesile olması dileğiyle tüm kardeşlerimizin kandilini tebrik ediyoruz." temennisinde bulunuldu. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir