• DOLAR 7.66
  • EURO 8.912
  • ALTIN 458.62
  • ...
Taklitçilikte son nokta

İnsanoğlunun tüm dönemlerinde taklitçilik vardır. İnsan zaten taklit ederek öğrenir. Ama bazı taklitler insanı yüceltme yerine küçük düşürür.

20 ve 21 yüzyıl korkunç bir taklit çağına dönüştü. Yırtık elbiseden, pirsing modasına  taklitçilik rahatsız edici bir şekilde yükselişte.

Geçen yıl İtalyan moda devi Gucci erkek tesettürü adı altında saçma sapan bir defile düzenledi. Erkeklerin, Müslüman kadınlar gibi tesettüre büründüğü bu defilenin sokağa yansıyacağını belki çok kimse tahmin etmedi ama artık sokakta yürüyen başörtülü erkekler de var.

NBA'de Cleveland Cavaliers takımında oynayan basketbolcu Jordan Clarkson Gucci’nin etkisinde kaldı ve oynadığı son maça başörtüsü takarak geldi.

Olmaz demeyin!

Yakın bir zamanda ülkemizin sokaklarında başörtülü erkekler görürsek şaşırmayalım!

Moda uğruna saçlarını arizona kertenkelesine benzeten, saçlarını rengarenk boyayan, kulağını, dudağını delen taklitçi neslin başörtüye bürünmesine elbette şaşırmayın.

Kim bilir belki ileride Gucci bir defilesinde de başörtülü kadın kreasyonu ortaya koyar da Allah’ın örtünün emrine kulak tıkayanlar Gucci’nin örtü modasına uyar

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir