• DOLAR 6.822
  • EURO 7.569
  • ALTIN 379.237
  • ...
Akü hırsızlığı yapan 2 kişi tutuklandı

Batman'da bir ay içerisinde 6 ayrı araçtan akü hırsızlığı ile 2 ayrı evden hırsızlık olayının failleri oldukları tespit edilen 3 şüpheli düzenlenen operasyonla yakalandı. Gözaltına alınan şahıslardan biri çocuk 2 kişi tutuklandı.

İl Emniyet Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Son günlerde ilimizde meydan gelen otolardan akü hırsızlığı ve evden hırsızlık olaylarına yönelik Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerinin yapmış olduğu titiz ve özverili çalışmalar neticesinde 30 Eylül 2019 günü suçüstü yakalanan şüpheli E.Ç.ve yaşı küçük 2 şahsın ilimizde son bir ay içerisinde 6 ayrı araçtan akü hırsızlığı ile 2 ayrı evden hırsızlık olaylarının failleri olduğu tespit edilmiştir. Şüpheli şahıslardan 2 adet çalıntı akü ele geçirilerek müştekisine teslim edilmiştir." denildi.

Yakalanarak gözaltına alınan şahıslar Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edilmiş olup E.Ç. ve yaşı küçük şahsın tutuklanarak cezaevine teslim edildiği belirtildi. (Mehmet Sait Çelik-İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir