• DOLAR 6.745
  • EURO 7.399
  • ALTIN 370.796
  • ...
Eylemdeki annelere ziyaretler devam ediyor
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Trabzon ilinden gelen şehit yakınları ve 26. Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Şule Köseoğlu, aileleri ziyaret ederek, oturma eylemine destek verdiklerini belirttiler.

"Annelerin el attığı hiçbir işin sonuçsuz kalmayacak"

Köseoğlu, "12 kişilik bir heyetle birlikte ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bazı STK temsilcileri ile Trabzonlu annelerin Diyarbakırlı annelerin yanında olduğunu ifade etmek adına buraya geldik. Annelerin el attığı hiçbir işin sonuçsuz kalmayacağına inanıyorum. Buradaki yürekli anneleri tebrik ediyorum. Buraya gelirken Eren Bülbül'ün annesi ile görüşme imkanımız oldu. Kendisi de her akşam bu anneler için dua ettiğini ve ağlayarak anneleri izlediğini ifade etmişti, selamlarını getirdik buraya." dedi.

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 16 Ocak 2017'de bombanın patlaması ile hayatını kaybeden polis memuru Kadir Miraç Özcan'ın annesi Gülşen Özcan da burada bir konuşma yaptı.

Muş Kardeşlik Platformu üyeleri de annelere destek ziyaretinde bulundu.

Platform Başkanı Nurettin Seçkin, yaptığı açıklamada, annelerle görüşüp dertlerini dinlediklerini, annelerin bu konuda ne kadar samimi ve kararlı olduklarını gördüklerini söyledi.

Isparta'dan Diyarbakır'a gelerek annelere destek olan bir vatandaş da gül kokulu mum dağıttı. (Ömer Adıgüzel, Cemil Özdaş - İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir