• DOLAR 5.96
  • EURO 6.553
  • ALTIN 300.72
  • ...
İhtiyaç sahiplerine kurban eti ulaştırılmaya devam ediyor

Umut Kervan Vakfı Silopi Temsilciliği üye ve gönüllerinden oluşan bir ekip, Kurban Bayramı dolayısıyla hayırseverlerin bağışlarıyla 13 küçükbaş ile bir büyükbaş hayvan kesti.

Kesilen kurbanlar eşit ağırlıklarla poşetlere konulduktan sonra mahalle-mahalle gezilerek önceden tespit edilen 200 aileye ulaştırıldı.

Vakfın Silopi Temsilciliği Yardım Komisyonu üyelerinden Hızır Akyel, hayırsever, fakir ve muhtaçlar arasında köprü vazifesi görmeye devam ettiklerini belirterek, 200 aileye kurban etti ulaştırdıklarını söyledi.

Bağışlarından dolayı hayırseverlere vakıf olarak teşekkürlerini ileten Akyel, “Bölgenin sosyo-ekonomik yapısından kaynaklı fakir ve yardıma muhtaç ailelerin sayısı normalin üzerinde. Hayırsever halkımızdan ricamız yardım ve bağışlarını eksik etmemeleridir. Çalışmalarımız bayramla sınırlı değil, bayramdan sonra da devam ediyor. Hayırseverler isterlerse bağışlarını bize teslim edip biz ulaştırabiliriz, isterlerse de kendileri bize eşlik edip dağıttığımız aileleri yerinde görebilirler. Bağışlarını eksik etmeyen hayırseverleri teşekkür ediyoruz, Allah dergâhında kendisi için kabul buyursun.” dedi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir