• DOLAR 6.769
  • EURO 7.634
  • ALTIN 366.799
  • ...
IHO-EBRAR Adıyaman'da kurban eti dağıttı
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

 

Hayırseverler tarafından bağışlanan kurbanları vekâlet yoluyla Adıyaman'a gönderen IHO-EBRAR Adıyaman'daki gönüllüleri yardımıyla kesilen kurbanları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

Bayramın üçüncü gününde IHO-EBRAR göllüleri tarafından kesilen kurbanlar parçalandıktan sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere poşetlendi. Poşetlenen kurban etleri IHO-EBRAR gönüllüleri tarafından kapı kapı dolaşılarak dağıtıldı.

Onlarca aileye kurban eti ulaştırdıklarını söyleyen IHO-EBRAR gönüllüsü Adurrezzak Demir, "IHO-EBRAR tarafından memleketimize gönderilen kurbanları itinayla keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Bizler Allah rızası için ihtiyaç sahibi ailelere senede bir defa da olsa et ulaşmasını sağlamak için gayret ettik. Rabbim, kurbanlarını bağışlayan hayırseverlerden, IHO-EBRAR ve gönüllüsü kardeşlerimizden razı olsun." dedi.

"Amacımız Allah rızasına nail olmak"

IHO-EBRAR tarafından gönderilen kurbanların kesim ve dağıtım işleriyle uğraşan IHO-EBRAR gönüllüsü Yusuf Özdaş ise, "Bizler yapılan tüm bu çalışmaların karşılığında sadece Allah rızasını gözetiyoruz.  Rabbim çalışmalarımızı katında makbul etsin. Kurban bağışı yapan hayırseverlerin de hayırlarını kabul etsin. Onlar fakir insanların sevinmelerine vesile oldu." ifadelerini kullandı. (Cemil Özdaş - İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir