• DOLAR 8.675
  • EURO 10.178
  • ALTIN 488.175
  • ...
Oyunu kullanan Yıldırım'dan ilk açıklama!
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Binali Yıldırım, İstanbul Tuzla'daki Emlak Konut Cemil Meriç Ortaokulu'nda 1049 no'lu sandıkta oyunu kullandı.

"KONUŞMA SIRASI İSTANBULLU HEMŞEHRİLERİMİZİN"
Oy kullanma işleminin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Binali Yıldırım, "Oyumuzu kullandık, vatandaşlık görevimizi yaptık. İnşallah bugün oy kullanma süresi bitince oylar sayılacak. Gelecek 5 yıl için İstanbul'u kim yönetecek İstanbullular karar vermiş olacak.

İstanbul halkının verdiği karar başımız gözümüz üzerine. İstanbullular en doğru karar verecektir. Buna yürekten inanıyorum.

6 Mayıs'tan itibaren kampanyamızı yaptık. Projelerimizi anlattık, bir konuştuk iki dinledik. Konuşma sırası İstanbullu hemşehrilerimizin.

"KIRGINLIKLARI BIRAKMA GELECEĞE ODAKLANMA ZAMANI"
İstanbul'un bir dünya şehri olması için bugüne kadar ülke genelinde elde edindiğimiz tecrübeleri uygulamak için seçimler önemli bir fırsat. Rabbim hayırlı uğurlu kılsın. Kampanya esnasında kırgınlıklar olabilir.

 Veya vatandaşlarımızdan kırgınlıklar olabilir. Bugün kırgınlıkları bırakma geleceğe odaklanma zamanıdır. Bilerek veya bilmeyerek bir yanlışlık, haksızlık yaptıysak helallik istiyoruz.

"ANADOLU'DAN GELEN VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Torun çok bizde bugün Ahsen ile Erhan geldi. Bu defa kura ile belirlemedik torunları, diğerleri çizgi filme dalmıştı.

Bu seçimde sadece İstanbul seçmeni değil Anadolu'nun her yerindeki vatandaşlarımız İstanbul'la ilgilediler. Kampanyaya katılan, Anadolu'dan gelen vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

"İSTANBUL'DA TAKİP EDECEĞİZ"
Seçimleri AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda takip edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir