• DOLAR 5.889
  • EURO 6.533
  • ALTIN 294.89
  • ...
Büyükşehir’den özel öğrencilere anlamlı hizmet

Açılışın ardından çok amaçlı spor salonunu geçen ve öğrencilerle masa hokeyi oynayan Vali ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Sinan Aslan, öğrencilerle öğle yemeği yedi. Daha sonra sınıfları gezen Aslan, öğretmenlerle de bir toplantı gerçekleştirdi. Öğretmenlik mesleğinin önemine değinen Aslan, gerek Valilik gerekse Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman özel öğrencilerin yanında olduklarını söyledi.

Özel öğrencilere eğitim vermenin zorluklarına da değinen Aslan, “Bu öğrencilerimizle kısa süreli ilgilenmek belki kolay gelebilir. Ancak bunlara sürekli eğitim vermek gerçekten fazlasıyla emek isteyen bir iştir. Belki anne ve babaları sizler kadar bu çocukların sıkıntılarını çekmiyor. Hangi açıdan bakarsanız bakın çok güzel ve özel bir iş yapıyorsunuz. Onun farkında olun ve bunu hakkıyla yapmaya çalışın. Hepinize kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Van Vali Yardımcısı ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Sinan Aslan’ın katılımı ile gerçekleştirilen açılış programına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Adem Çiftçi, Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Tuşba İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün, Memur-Sen İl Başkanı Mahmut Gülaçar, Okul Müdürü Mehmet Ali Uca, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir