• DOLAR 5,8790
  • EURO 6,5887
  • ALTIN 255,017
  • ...
"Herkesin ibadet edebilmesi için camiler yapıyoruz"

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,  Şahinbey Belediyesi tarafından Barış Mahallesi'ne yaptırılan İmam-ı Azam Cami'nin inşaat çalışmalarını inceledi.

Türkmenler ve Barış Mahallesi'nin müşterek kullandığı, ancak yetersizliği nedeniyle merkez Şahinbey Belediyesi tarafından yıkılarak yeniden yaptırılan İmam'ı Azam Camii'nin inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Tahmazoğlu, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Yaptığı incelemenin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, herkesin ibadet edebilmesi için camiler yaparak vatandaşların hizmetine sunmaya devam ettiklerini  belirtti.

"Cami inşaatımız hızla sürüyor"

Daha önce kullanılmaz halde olan caminin yıkılarak yenisinin yapıldığını belirten Tahmazoğlu, "Barış Mahallemizde bulunan İmam-ı Azam camimiz son derece eskiydi, kullanılmaz hale gelmişti. Şahinbey Belediyesi olarak orayı yıkıp yerine daha güzel bir cami inşa ediyoruz. Hedefimiz de 2-3 ay içerisinde camimizin inşaat çalışmalarını tamamlayıp yeniden vatandaşımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Camimizin Barış Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)
 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir