• DOLAR 5.797
  • EURO 6.495
  • ALTIN 277.84
  • ...
AK Parti Çorum İl Başkanı istifa etti

3 yıldır AK Parti Çorum İl Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Karadağ, düzenlediği basın toplantısında görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıda Karadağ'a AK Parti Çorum milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu da destek verdi.

Karadağ, burada yaptığı konuşmada, siyasi kumpas ya da şantaj diye adlandırılabilecek bir süreçle karşı karşıya kaldıklarını belirterek hakkını helal etmediğini belirtti.

Karadağ, "Şahsımız üzerinden AK Parti'nin Çorum'da yerel seçimlerde başarısız olması için çalışan bir ekip ruhudur bu. Sonradan gelişen hadiselere baktığımızda, bu kez şahsımızı bırakıp, AK Parti'nin bazı isimleri üzerinden aynı oyunun devam ettirilmeye çalışıldığını görmekten üzüntü duyuyoruz. Buna alet olan ve 'AK Parti'liyim' diyen kardeşlerimiz varsa derhal bu düşünceyi terk etmelidir." dedi.

AK Parti Çorum İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini belirten Karadağ, yaşadığı süreçle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu ifade etti. (İLKHA)


 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir