• DOLAR 33.063
  • EURO 36.078
  • ALTIN 2620.156
  • ...
Gaziantep'te işgalci çetenin sözde bayrağı ve Netanyahu'nun maketi yakıldı
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Karşıyaka'da Selimiye Camii, Gazikent'te Emine Uslu Camii ve Çıksorut'ta Şükriye Özgüçlü Camii'nde kılınan bayram namazının ardından cami avlusunda kurulan siyonist işgal rejimi sözde başbakanı Netanyahu'nun maketi, öfkeli halk tarafından taşlandıktan sonra yakıldı.

Yaklaşık 9 aydır Filistin'de yaşanan mezalime öfkelenen halk, maketi taşlama esnasında Netanyahu'ya beddua ederek lanetler yağdırdı. Sık sık sloganların atıldığı program, maketin yakılmasıyla devam etti.

Cami avlusunda toplanan cami cemaati işgal rejimi aleyhine sloganlar attı. İşgalci bayrağı halk tarafından ayaklar altına alınarak yakıldı.

Filistin'de masumca katledilen Müslümanlar için dualar edilirken soykırımcı işgal çetesi için "Zalimler için yaşasın cehennem" "Kahrolsun israil" sloganları atıldı. Soykırımın bir an önce bitmesi için dualar edildi.

Gaziantep halkı, bayram namazı vesilesiyle katil Netanyahu ve sözde işgal ordusunun kahru perişan olması için yüce Allah'a niyazda bulundu. (İLKHA)Bu haberler de ilginizi çekebilir