• DOLAR 32.524
  • EURO 35.003
  • ALTIN 2432.92
  • ...
Batmanlı damat düğün yemeğinin masrafını Gazze'ye bağışladı
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Siyonist İşgal rejiminin 7 ayı aşkındır aralıksız sürdürdüğü bombardımanlarda 15 bini çocuk olmak üzere 35 binin üzerinde sivil katledilirken, yapılan bu vahşete dünyanın dört bir yanından gelen tepkilerle beraber Gazze'ye destek çağrıları da artarak devam ediyor.

Gazze'deki drama toplumun işçisinden esnafına, sağlıkçısından eğitimcisine, küçüğünden büyüğüne kadar her kesiminden yardım çağrıları ve destekleri gelmeye devam ediyor.

İşgal rejiminin soykırımına uğrayan Gazzeli Müslümanlara bir nebze de olsa destek olmak istediklerini belirten HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mahmut İrtem'in oğlu damat Ali Ekber İrtem, büyük zorluklar yaşayan Filistinlilerin ihtiyaçlarının daha önemli olduğunu söyledi.

İrtem, "Yaklaşık 7 aydır siyonist işgalciler Gazze'de kadın, yaşlı, çocuk demeden katliam yapmaktadır. Bizler de bundan dolayı düğün yemeğimizin masrafını Gazze'ye bağışladık. Allah Teâlâ oradaki Müslüman kardeşlerimize yardım etsin, Gazze'deki direnişin ve mücadelenin en kısa zamanla zafer neticelenmesini bizlere göstersin inşallah." şeklinde konuştu.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mahmut İrtem'in oğlunun düğününe, HÜDA PAR Genel Başkan vekili İshak Sağlam, Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Mersin Milletvekili Faruk Dinç, İTTİHADUL ULEMA Genel Başkanı  Molla Enver Kılıçarslan, çok sayıda STK başkanı ve davetliler katıldı. (İLKHA)

Bu haberler de ilginizi çekebilir