HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan Tokat depremine ilişkin geçmiş olsun mesajı!
Tokat'ın Sulusaray ilçesinde peş peşe meydana gelen depremlerin ardından HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, geçmiş olsun mesajı yayınladı.
![HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan Tokat depremine ilişkin geçmiş olsun mesajı!](https://dogruhaber.com.tr/thumbor/NH4WjjQG1qL_oGK67Ypqb-B_KSY=/660x400/dogruhaber.com.tr/images/23/12/zeke-52d1f723.jpg)
![](https://dogruhaber.com.tr/images/21/36/resim-cad374c1.png)
![](https://dogruhaber.com.tr/images/21/36/resim-939b4d02.png)
HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, Tokat'ın Sulusaray ilçesinde yaşanan depremin ardından sosyal medya hesabından depremi yaşayan tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak şu ifadelere yer verdi;
"Tokat'ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen 5.6 büyüklüğündeki #deprem'den etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Rabbim milletimizi ve memleketimizi her türlü afetten muhafaza eylesin."