• DOLAR 32.53
  • EURO 34.998
  • ALTIN 2432.376
  • ...
Kur'an Nesli Platformu: Bu bayramı buruk, mahzun bir halde idrak edeceğiz
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

İslam ümmetinin Ramazan Bayramını tebrik eden Sütçü, bu bayramın özlemle beklenen güzelliklerin başlangıcı olması dileğinde bulundu.

Ramazan ayını büyük bir çaresizlikle geçirdiklerini ifade eden Sütçü, "Sonsuz merhamet ve cömertlik sahibi olan Rabbimizin lütuf ve keremiyle bize ihsan ettiği bereketli bir zaman dilimi olan üç ayları ve bu aylar içinde en değerlisi olarak bir Ramazan'ı daha geride bırakıyoruz. Bu mübarek ayı, yüreğimizde Gazze'nin acısı, dilimizde dualar, elimizde çaresizlik ile geçirdik. Yüce Rabbimiz tuttuğumuz oruçları, kıldığımız namazları, zikirlerimizi, tesbihlerimizi, verdiğimiz zekatları, fitreleri kendi rızası için kabul etsin." dedi.

Bu bayramı buruk, mahzun ve iliklerine kadar acziyetlerini hissettikleri bir halde idrak edeceklerini vurgulayan Sütçü, "Yüce Rabbimizden, Gazze’de yaşanan büyük acıları dindirmesini, israilin, Amerika’nın, tüm işbirlikçi zalimlerin ve İslam devletlerinin başındaki hain, kukla liderlerin saltanatlarını başlarına yıkmasını; Bizlere, ülkemize ve tüm İslam alemine yüzlerimizi güldürecek, gönüllerimizi ferahlatacak güzellikler ihsan etmesini diliyoruz." diye konuştu.

Açıklamasının devamında Sütçü, şunları söyledi: "Bu vesileyle Kur’an Nesli Platformu olarak gerçek manada umumi sevinçlerin yaşanacağı bayramlara erişmek dileğiyle tüm halkımızın ve alem-i İslam'ın Ramazan bayramını tebrik ediyor, bu bayramın, özlemle beklenen güzelliklerin başlangıcı olmasını ümit ediyoruz." (İLKHA)Bu haberler de ilginizi çekebilir