• DOLAR 32.981
  • EURO 35.955
  • ALTIN 2552.088
  • ...
HÜDA PAR Adana Büyükşehir adayı Demir'den, Karataş ilçesinde esnaf ziyareti
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

HÜDA PAR Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Salih Demir, seçim çalışmaları kapsamında seçim çalışmalarına devam ediyor.

Demir, HÜDA PAR ilçe Belediye Başkan adayları ile birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Karataş ilçesinde Belediye Başkan adayı Osman Köprüdüz ve birçok partiliyle birlikte esnafı ziyareti gerçekleştiren Demir, esnaftan ve vatandaştan destek isteyerek projelerini anlattı.

Karataş'ta esnaftan ve vatandaşlardan "Bu Sefer HÜDA PAR" diyerek destek vermelerini talep eden Demir, HÜDA PAR'ın 'Dürüst Belediyecilik ve Gerçek hizmet' ile sergileyecekleri 'Cesaret Belediyeciliği' anlayışı ile ilgili bilgi vererek 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan seçimler için HÜDA PAR'ın tercih edilmesini talep etti.

Adana'da ve Karataş'ta birçok partinin Belediye kazandığını fakat merkezde ve ilçelerde ciddi bir değişimin yaşanmadığını belirterek değişimin şart olduğunu ifade eden Demir, vatandaşlardan HÜDA PAR'a oy vermeleri talebinde bulundu.

Karataş ilçesinin balık, deniz ve tarihi dkusuyla diğer ilçelerden ayrıldığını vurgulayan Demir, "Fakat gördüğümüz ve gözlemlediğimiz kadarıyla Karataş'ımız hak ettiği hizmeti almamış, alamamış. Biz de diyoruz ki: 'Bu Sefer HÜDA PAR' deyin." ifadelerini kullandı.

Demir, esnafın ve vatandaşın sorunlarını tek tek dinleyip not alarak, sorunların çözüm için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. (İLKHA)

Bu haberler de ilginizi çekebilir