• DOLAR 33.195
  • EURO 36.023
  • ALTIN 2550.996
  • ...
Batman Belediye Başkan Adayı Ramanlı: Hiç kimseye imtiyaz uygulamayacağız
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

HÜDA PAR Batman Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, seçim çalışmaları kapsamında halkın arasında olamaya devam ediyor.

Ramanlı ilk olarak, Gülistan Caddesi esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi. Gülistan Caddesi esnafı açık alanda kurdukları kahvaltı sofrasında Ramanlı’yı ağırladı.

Kahvaltıya gelen esnaf ile sohbet eden Ramanlı, belediye projeleri ile ilgili soruları cevaplayarak, "Seçim beyannamemizde de açıkladığımız üzere yerel esnafı destekleyecek adımlar atacağız. Batman esnafımız bizimle güçlenecek." dedi.

"Kimseyi kayırmayacağım"

HÜDA PAR Batman Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı tandırda ekmek vuran kadınları ziyaret ederek sohbet etti.

Tandırda ekmek pişiren teyzelerin sorunlarını dinleyen Ramanlı, "Teyzeciğim Batman yarım milyon nüfusa sahip ben eğer herkese söz verirsem sözümü yerine getirebilir miyim? Teyzeciğim ben sana bu sözü veriyorum; hiç kimseye imtiyaz uygulamayacağız, kimseyi kayırmayacağım diyorum bu daha iyi değil mi? Kura ile yapılsa daha iyi değil mi? Eğer ben dostlarımı çevremdekilerini alsam diğerleri işsiz kalsa hakları boynuma girmez mi?" ifadelerini kullandı.

Tandırda pişirdikleri ekmeği sıcak sıcak Ramanlı'ya ikram eden kadınlar, yaklaşımından dolayı Ramanlı'yı tebrik ettiler.

Seçim sürecinin hayırlara vesile olmasını dileyen teyzeler, Ramanlı'ya başarılar dilediler.

Yeni iş yeri açılışlarına katılan Ramanlı açılışlarda konuşarak, "İşsizliğin had safhada olduğu şehrimizde açılan her işyeri bizim için mutluluk vesilesidir. Bereketli kazançlar ve hayırlı işler diliyorum." dedi.

"Hamidilerin taziyesine katıldı"

Ramanlı, 1984-1994 yılları arasında Batman Belediye Başkanlığı, 20, 21 ve 26. dönem Batman Milletvekili görevini yürüten Ataullah Hamidi’nin Necat Nasıroğlu Külliyesinde kabul edilen taziyesine giderek ailesine ve akrabalarına taziyelerini sundu. (İLKHA)

Bu haberler de ilginizi çekebilir