• DOLAR 8.44
  • EURO 10.075
  • ALTIN 492.353
  • ...

Ne hayaller kurdunuz, ne planlar yaptıysanız beyhude. Çünkü bu aziz milleti o sinsi düşüncenize alıştıramayacaksınız. İsterse sizden önce ifsat önderleri başarsın, batıl şişkinleştikçe kabarsın yine de hedeflerinize varamayacaksınız. Çünkü bu kez Hak geldi ve batıl zail olmaya mahkûmdur.

Aslında bu sözleri söyleyerek sizi üzmek istemezdim(!) maalesef üzülerek söylüyorum(!) hayır. Geç kaldınız. Muvahhitler çoktan Üsküdar`ı geçtiler.

Beyinlerinize çok şey dolduruldu, siz onlara bakıp bir şeyler bildiğinizi sanıyorsunuz. Kendi sığ dünyanıza sıkışmış, tüm evreni o basit aklınıza göre yorumlamaya kalkıyorsunuz. Sosyalist bir dünya kuracakmışsınız. Komünal bir toplum oluşturacakmışsınız. Örgütlü toplum adı altında kendi örgütünüzün siyasi çıkarları için bir halkın geleceğini hiç umursamadan feda ediyorsunuz. Utanmadan bir halkı savunmak diyor ama sadece egoist çıkarlarınızı savunuyorsunuz. 

Yalan ve iftirayı meslek edinmişsiniz. Sözde bu halle galip geleceksiniz. İnsanlık tarihinde güneşlere direnmeye kalkan buzların hikâyesini bilir misiniz? Ya da Musaların karşısında devrilen Firavunları, İbrahimlere mağlup olan Nemrutları. Bilmeniz ve ibret almanız gerek çünkü onlar sizin fikir babalarınız, atalarınız.
Tüm ilişkilerinizde çıkarcılık ve kendini düşünme en geçerli davranış biçiminiz olmuş hatta neredeyse temel felsefesiniz bu olmuş. O hale geldiniz ki dün yaptığınız helvadan putları bugün iştahla yiyorsunuz. İlkesizliği ilke edinmişsiniz, çıkarcılığı yöntem. İşinize nasıl gelse tam öylesiniz. Ne kiminle kol kola yürüdüğünüz belli, ne de kimleri dost edindiğiniz. Birinizin dediğini diğeri yalanlıyor. Birinizin sövdüğünü, diğeriniz göklere çıkarıyor. Allah için söyleyin nasıl bir şeysiniz. İnsanlık tarihi sizin gibi yanardönerlere şahit oldu mu? Tarih sizin kadar bukalemununu yazdı mı?

Sözlerim size değil size inanan daha aşağıda duran mazlumlara, sizi adam sanan yalınayaklılara. Onlara söylüyorum: Hemen ayrılın bu şer öncülerinden. Bir kez daha vurgulamak istiyorum: AYRILIN. Sizler de ey zulmün farklı renklileri, hemen toplayın eşyalarınızı ve fikirlerinizi terk edin bu güzelim memleketi ve bir daha da geri dönmeyin. Terk edin! Her şeye yeniden başlayın. Hayatınızda baştan temiz bir sayfa açın.

Çünkü açık söylüyorum. Başaramayacaksınız! Bu aziz toprakları, şehitlerin kanıyla alınmış bu diyarları o necis hülyalarınızla kirletemeyeceksiniz. Yol yakınken dönün, yarın çok geç kalabilirsiniz.