Aladağ'daki Yurdu Müslümanlar mı Yaktı?

Geçen gün Adana Aladağ'da öğrenci yurdunda çıkan yangında 12 öğrenci can verdi. Yangın'ın elektrik kontağından çıktığı söyleniyor. Tabi varsa ihmallerin araştırılması gerekiyor.
 
Ateşe körükle gidenler, havada nem kapanlar, buzdağının erimesinden korkanlardan bahsetmek istiyorum.
 
Yangın çıkar çıkmaz müsebbibi cemaatler ve tarikatlarmış gibi sosyal medyada ve basında koro halinde "Tarikatlar Kapatılsın" şeklinde algı operasyonlarına başladılar.
 
Kemalist sol zihniyetli gazetelerin ise bugün attıkları manşetler ise şöyle; Birgün: "Halkı Tarikatlara Mahkum ettiler"
Cumhuriyet: "Tarikat-Siyaset-Ölüm"
Aydınlık: "Tarikat yurtları kamulaştırılsın"
bir çok gazete manşetler attı.
 
Şaşı baktıran Solcuların İslam düşmanlığının tezahürü! Sol gösterip sağ vuranlar... Acaba Aladağ'daki yangını solaklar mı yaptı? diye sormaktan kendimizi alamayacağız! 
İki gündür Yurt yangınını müslümanlara yıkma, mal etme gayretinde olanların mesleklerinde molotof ve yakma sanatı vardır. O sanattan biz anlamayız. 
 
"Önce yak sonra bağır" olmasın? 
 
Alkolü çekip bira şişelerini stoklayanlardan başka ne beklenir. Şişelerin geri dönüşümü başka ne şekilde sağlanacak? Önce kafaya çek sonra sağa-sola saldır. Ülke sarhoş kafayla yönetilmez diyen arkadaşının arkadaşı aklıma geldi birden...
 
Şimdi soruyorum;
Yıllardır Pkk'nin Kur'an kursları ve yurt yakma eylemlerine neden sesiniz çıkmadı?
Mersin'de alkolden ölen insanları neden yazmadınız, gündem yapmadınız? Birahaneler ve meyhanelerin kapatılması gerekmiyor mu?  Zalimin oğulları! İçiniz, dışınız yalan- dolan, iftira ve her şeyiniz sahtekârlık!.. Yurdu müslümanlar mı yaktı?
Yoksa siz yaktınız da bunun üzerinden müslümanları mı hedefe yerleştiriyorsunuz?
 
İnsanlık edebiyatı yapmaya kalkışan solcuların konuşmaya hiç mi hiç hakları yoktur. Siz kim çocuklara sahip çıkmak kim? Yasin'i kimler katletti? 6-8 Ekim'de Yasinler 3.kattan aşağı atılırken, üzerinden araç geçirilirken ve bedeni yakılırken ve vahşice katledilirken HDP kapatılsın dediniz mi? Demezsiniz tabi!
 
Aladağ'da çıkan yangınla tarikatlar kapatılsın diyenlerin kapatılması gerekir aslında! 
Bu milletin başına ne felaket geldiyse solcu diye geçinen ama Batı'nın lüx markalarından vazgeçmeyen sahte varoşçular...
 
Sosyalizm'i kurtuluş reçetesi olarak gösteren Fidel Castro'nun ortaya çıkan malvarlığına karşın Küba halkının sefil hayatı! Bu mu halkçılık? Bu mu devrimcilik? 
 
Devrimden anladıkları halkın dinini devirmek, halkçılık dedikleri milletin mallarını gaspetmek!
 
"Onlar nasıl bir inkılâpla devrileceklerini pek yakında göreceklerdir" ayetiyle devrimin gerçek manasını anlayan müslümanlar olarak acı bir müjde vermek istiyoruz ey İslam düşmanları! 
 "İstesenizde istemeseniz de ALLAH nurunu tamamlayacaktır!!!"
 
Bu Allah'ın değişmez vaadidir.
Yeter ki ihlasla yolumuza devam edelim.
 
Yurt yangınında vefat eden yavrularımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil ve yaralılara ise acil şifalar diliyoruz.
Görüş ve Önerileriniz için...


Yorumlar Yükleniyor..