• DOLAR 6.755
  • EURO 7.292
  • ALTIN 357.674
  • ...

Büyük Şeytan ABD Başkanı Donald Trump’un “Kürdler Türkiye’nin doğal düşmanı, yüzyıllardır savaşıyorlar...” şeklindeki açıklaması yeni bir fitne tohumunu ekmek istediğinin göstergesi ve yeni bir şeytanlığın ayak sesleridir.

Peşinen söyleyelim bu şeytanlığın akıl hocası Yahudilerdir.

Siyonist Yahudiler Ortadoğu’da istedikleri gibi at koşturmak için özellikle Türkiye’de kaotik bir ortam zeminini hazırlamak istiyorlar. Bunun da en makul yolu bir bütün olarak Kürdlerin ve Türklerin ezeli düşman oldukları düşüncesini topluma yaymaktır.

Bunu da Büyük Şeytan ABD üzerinden yapmaya çalışıyorlar. Düşünün, dünyanın en popüler Devlet Başkanı “Kürdler ve Türkler can düşmanıdır... ” şeklindeki açıklaması doğal olarak kamuoyunda bir algı oluşturuyor.

Zaten buna meyyal olan faşist ruhlu bazı Kürd ve Türk zavallılar da atlayıp ekilmek istenen bu fitneye bilerek veya bilmeyerek destek olacaklar.

Dikkat edilirse sosyal medyada bu fitne tohumu filizlendi bile. Bir yandan “Can düşmanımız Kürdler...” diğer yandan “Can düşmanımız Türkler...” diye söze başlayan akıl yoksunları türedi bile.

Herkes bu fitneye dikkat etmelidir. 1000 yıldır kader ortaklığı yapan bu iki millet, Yahudi aklı ve Büyük Şeytanın algısını boşa çıkarmalıdır. Şeytanca yapılmak istenen bu algıya karşı ferasetle durmalı ve “İslam” ortak paydasında daha da kenetlenmeliyiz.

Bu konuda hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Bu fitne konusunu ısıtıp önümüze koyanlara karşı, ortak inancımızı, ortak tarihimizi, ortak kültürümüzü ve Ümmet olarak bir hanenin evlatları olduğumuzu hatırlatmalıyız.

Fitne çıkararak toplulukları birbirine düşürmek Yahudilerin atalarından onlara miras kalmıştır. Bu konuda çok mahir ve ustadırlar.

Ortadoğu’yu mezhepçilik ve ırkçılık fitnesiyle cehenneme çeviren Yahudi aklı, şimdi Kürdler ile Türklerin savaşını körükleme gayreti içerisindedirler. Bunu da doğrudan değil Büyük şeytan ABD üzerinden yapmaya çalışıyorlar.

Düşünün, Büyük Şeytan bir yandan PYD’ye binlerce tır askeri ve lojistik destek verecek diğer taraftan “Ne haliniz varsa görün” der gibi sırtını dönüp gidecek ha!

Döndükten sonra da en üst perdeden ısrarla Kürdlerin ve Türklerin düşmanlığı üzerinden algı oluşturacak. Bu hiç de hayra alamet değildir. Zaten Şeytanların da hayırla işi olmaz.

Evet, Büyük Şeytan ABD, Yahudi aklı ile bir fitne peşindedir.

Biz Müslüman Kürdler ve Türkler iyi bilmeliyiz ki ne ADB ne de siyonistler bizim dostumuz ve stratejik müttefikimiz olmamışlar ve olmayacaklardır.