• DOLAR 7.292
  • EURO 8.536
  • ALTIN 477.149
  • ...

Malumunuz ülkemizin hemen hemen tüm illerinde Kudüs için basın açıklamaları yapıldı. Bu basın açıklamaları esnasında sık sık şu sloganlar atıldı: ‘`Kahrolsun İsrail, kahrolsun ABD, yaşasın küresel intifada…`` Allah için adil şahitler olarak söyleyin, tüm bunların olması normal mi? Türkiye`nin en büyük miting alanı olan Yenikapı Miting alanının hınca hınç dolması ve bu ülkenin cumhurbaşkanının şu sözleri : “Kudüs'te sergilenen vandallığın ilelebet devam etmesi mümkün değildir. Bugün kendilerini Kudüs'ün sahibi sananlar yarın arkasına saklanacak ağaç dahi bulamayacaklar.” acaba size tuhaf geliyor mu?

Bakın tüm bunlar normal değil dikkatinizi çekerim. Gerçekten de normal değil. Niye soracak olursanız şu iki tarihi olayı hatırlatarak devam edeyim: 30 Temmuz 1980`de İsrail, 1967`de işgal ettiği Kudüs`ü başkent ilan etti. Rahmetli, Necmettin Erbakan Kudüs mitingi düzenledi. Bu miting üzerinde 6 gün geçmemişti ki Türkiye`de darbe oldu. Başbakan Erbakan mahkum oldu. Hükümeti yıktılar. Bu darbenin ardından 17 yıl sonra Erbakan yine koalisyon ile başbakan olmayı başarmış ve ülkeyi yeni yeni düzene sokmaya çalışıyordu. Bu  esnada 1997`de bir Kudüs gecesi tertip edilmesi üzerine Türkiye ayağa kalktı, merhum Başbakan Prof. Necmettin Erbakan`ın hükümetini devirdiler.

Kudüs için yapılan bir miting Türkiye`de bir zamanlar darbe sebebiydi. 12 Eylül`de de bu böyleydi, 28 Şubat 1997`de de. 1980`de Kudüs`e destek çıkanlar darbeye hedef olurken, 1997`de de durum değişmemişti, bir Kudüs gecesinin tertip edilmesi 28 Şubat darbesiyle sonuçlanmıştı.  Ülkemizin İslami anlamada yapılan çalışmalarına ve basın açıklamalarına baktığımızda mutlaka şer güçlerin saldırılarına hedef olmuştur. Uzak tarihe gitmeye gerek yok yakın tarihte de Elazığ İhya Der, Fetö`cü hâkimler tarafından ‘Gazze Elazığ; Elazığ Gazze Mitingi` yüzünden 2009`da 150 yıl cezaya çarptırılmadı mı?

Evet, bu süreçte, hükümetiyle, muhalefetiyle, STK`ları ile tarihin, kaderin, insanlığın bize yüklediği görevleri icra etmeliyiz. Hepinizi Allah`a emanet eder, Cinni Şeytanlarla işbirliği yapan Siyonizmin şerrinden tüm insanlık adına Allah`a sığınırız.

Not: Cinni Şeytanlarla İşbirliği yapan Siyonizm adlı yazımızı okurlarımıza hatırlatmak isterim. Birkaç ay önce yazdığımız bu yazıyı okuyabilirsiniz. Siyonizm hakkında kısa bir bilgi edinmiş oluruz.