• DOLAR 6.866
  • EURO 7.774
  • ALTIN 393.372
  • ...

Ben olsam ABD’ye gitmem, tweet gönderirim daha iyi. Hem de günde beş defa; sabah, öğle, akşam, gece yarısı ve bir de beklenmeyen bir vakitte, ansızın.

Varsın biraz da onlar tedirgin olup tweet yolu gözlemeye alışsınlar. Hem tweetler öyle olmalı ki, her tweetten sonra mutlaka bir anket yapmak zorunda kalsınlar. Mesela;

Tweet: Sayın Trump, varacağım varmaya da... Ya bulamazsam seni, ben vardığımda görevden alınmış olursan...

Tweet: Düşünüyorum da, benim ziyaretimle puan kazanır, azledilmekten kurtulursan, dahası yaklaşmakta olan seçimi de kazanırsan, bu defa da Putin gibi beni de suçlar Amerika!

Tweet: Sayın Trump, defalarca çekilmekten, gitmekten, hatta defolup gitmekten bahsediyordunuz, daha ne zaman defolup gideceksiniz buralardan?

Tweet: Amerika! Çek artık şu pis tırnaklarını mazlumların ciğerlerinden, cenabet ayaklarını çıkar, defol şu mübarek topraklarımızdan!

Tweet: Ey Amerika, dikkatlice bakar mısın, senin ayak bastığın, işgal ettiğin bir tek noktada huzur görebiliyor musun? Şunu bil ki ey Amerika, dünyanın en huzurlu yerleri senin olmadığın yerlerdir.

Tweet: Amerika’ya yakında çok önemli bir haberim var; PYD/Pkk komutanı Mazlum’la birlikte yanında elleri kelepçelenmiş Amerikan generalleri de görürseniz şaşırmayın, benden söylemesi.

Tweet: Çok uzun sürmez, başta Müslümanlar olmak üzere dünyanın bütün mazlumları Amerika’yı son yüz yılın bir numaralı eşkıyası, teröristi ve soykırımcısı ilan edecektir.

Tweet: Soykırımcı ilan edildikten sonra Amerika’yı her bir kurban için ayrı ayrı tazminat ödemeye mahkum edecek adil bir dünya kurulur elbet.

Tweet: Yani demek istediğim; Amerika açık artırmayla satışa çıkarılmalı ve başta Müslümanlar olmak üzere dünya mazlumlarına pay edilmelidir.

Tweet: Bunun gereği olarak terör devletinin Netenyahu’su, körfezin darbecileri ve katil veliahtları olmak üzere her biri için ayrı ayrı kırmızı bülten çıkarırız inşaallah.

Tweet: Hey Trump, unutuyordum, varmayı düşünmüyorum da, fakat varacak olursam önce Kudüs’ü Filistin’in başşehri, israili işgalci ve gayrı meşru ilan etmenizi şart koşarım.

Tweet: Bütün bunlardan sonra Amerika ne durumda acaba diye düşüncesiyle varıp gözümle görmek isterim belki.