• DOLAR 7.417
  • EURO 9.011
  • ALTIN 442.231
  • ...

Sen de biliyorsun ki kaçak yapısın ve eninde sonunda bir gün yıkılacaksın!

Ne kadar sağlam olursan ol, ne kadar çok demirle ne kadar çok çimentoyla yapılmış olursan ol yıkılacaksın ey israil!

Velev ki en güçlü çeliklerden imal edilmiş olsan bile çaresiz yıkılacaksın!

Çünkü sen kaçak bir yapısın, sen ruhsatsız bir binasın, sen tapusuzsun, sana ait olmayan bir toprak üzerindesin ey israil!

Değil mi ki hırsızlıkla elde ettiğin, eşkıyalıkla el koyduğun mazlumların vatanı üzerindesin, o halde yıkılışın mukadderdir!

O toprakların sahipleri çok uzaklarda değil hemen oradalar, bir gün topraklarına dönmenin hayaliyle yaşıyor ve bunun mücadelesini veriyorlar.

Etrafını aşılması imkansız duvarlarla çevirmiş olsan da öyle çok sürmez o duvarlar bir gün yerle bir edilecek, tepelenip aşılacak.

Bir gün kesinlikle yıkılacağını bildiğin için geceleri rahat uyuyamıyorsun ey israil!

Ne zaman pencereni açsan ey terör devleti, ne zaman balkona çıksan topraklarını gasp ettiğiniz, evlerin zoraki ellerinden aldığınız çocukların bağlıklarıyla karşılaşıyorsun. Onların bir gün dağılıp gideceklerini ve iddialarından vaz geçeceklerini zannediyorsan yanılıyorsun ey israil!

Hele böyle yüzlerce, binlerce evladını şehit verdikten sonra dönüp gideceklerini bekliyorsan, bekle bakalım.

Unutma, seni hep sırtında taşıyanlar bir gün senden usanacak, seni böylesine şımarttıklarından dolayı utanacak, senden dolayı hep yere bakar hale gelecek, senden kurtulmak isteyecekler.

Yıkılışın işte o zaman daha da çabuklaşacak.

Hem sen yıkılınca seninle birlikte daha kimler yıkılmış olacak biliyor musun? Seninle birlikte zincirleme olarak kaç firavunun saltanatının yerle bir olacağını sen de biliyorsun.

Yıkılışınla birlikte sadece Filistinliler değil dünyanın bütün mazlumları bayram edecekler.

Bu bayrama hepimizin şahitlik etmesi için şu mübarek günlerde bütün eller semaya açılmış durumda.