• DOLAR 8.658
  • EURO 10.18
  • ALTIN 488.66
  • ...

Bekle bizi Kudüs, geleceğiz!

Hele bir derin uykumuzdan uyanalım, sabahı dirilişle selamlayıp günü kalu bela ahdinin hatırlamasıyla geçirelim, geleceğiz. Dünyalık kirlerden sıyrılıp temiz bir kalbe doğru giderken dünyalık namına ne dert varsa onları silebilelim. Sonra tefekkür etmeye hele bir vaktimiz olsun. Allah`la ilişkimizi gözden geçirmeye hele bir zamanımız olsun, geleceğiz.

Bekle bizi Kudüs!

Faizli kredimiz bitsin, hiç vermeyip hep topladığımız paralarla başımızı sokacak bir ev alabilelim, arabamızı değiştirebilelim, çocuklarımıza güzel bir miras bırakabilelim, geleceğiz. Çocuklarımızın hayali olan en güzel geleceği verelim onlara, sonra senin çocuklarını ölümden kurtarmaya geleceğiz.

Bekle bizi Kudüs!

Bardaklarımız, çamaşırlarımız, güzel yıkansın diye zalimlerin mallarına talibiz, kaliteli bir yaşam adına hep onları tercih ediyoruz. Bizim de kendi markalarımızın aynı kalitede üretmesini bekleyip te sonrasında boykotu uygulayalım hele, geleceğiz. Zevkimiz, kalitemiz, paramızdan vazgeçebilelim geleceğiz.

Bekle bizi Kudüs!

Biz size yardım edemeyecek kadar fakiriz. Ama kendimize her şeyi alacak kadar zenginiz. Kendimizden geçip te sana infak ettiğimizde, geleceğiz. Mallarıyla onları zenginleştirirken, harcamalarımızdan sana ayıramayacak kadar benciliz. Ve siz taşlardan sonra silaha geçince bekleyin bizi, geleceğiz!

Bekle bizi Kudüs!

Evlerimiz, mallarımız, eşyalarımız, çocuklarımız, hayatımız yani dünyadaki cennetimiz çok güzel. Ve senin değerin Aksa, ne zaman anlaşılır ve tüm bu dünyanın önüne geçirilirse, işte o zaman geleceğiz. Ahiret cennetini ne zaman hedef edindik işte o zaman geleceğiz.

Bekle bizi Kudüs!

Hz. Ömer`in, Selahaddinlerin, Abdülhamitlerin gelmesini bekliyoruz. Onlar gelince onlarla birlikte biz de geleceğiz. Mehdi`nin askerleri olarak geleceğiz seni kurtarmaya, bekle… Muhammed Ordusu olarak geleceğiz, ismimiz de hazır bak!

Bekle bizi Kudüs!

Kardeşimizin arkasından kuyu kazmaktan yorulunca, düşmanlığı yanı başımıza değil de senin düşmanlarına karşı yapınca, geleceğiz! O cemaat, bu cemaat, o âlim, bu âlim derken yerden yere vurmaktan vazgeçip kenetlenip birlik olunca geleceğiz, bekle! Akraba, komşu, arkadaş ilişkilerimiz barışla düzene girdikten sonra tüm nefret ve kini senin düşmanlarına yapınca geleceğiz! Tefrika, nifak, ayrılık, tekfir hastalıklarından sıyrılıp İslam`ın gölgesinde buluşunca bekle bizi geleceğiz!

Bekle bizi Kudüs!

Günümüzün en büyük belası, ümmetin kamburu ve şeytani ahlak olan ırkçılığı bir kenara atalım, geleceğiz! Türkçülük, Kürtçülük, Arapçılık atılıp İslam`a sımsıkı tutunulsun, o zaman geleceğiz. Düşmanın ırkçılık ateşini fitilleyerek ümmeti birbirine düşürdüğü ve Müslümanın da bu oyuna kandığı oyundan bir çıkabilelim, geleceğiz!

Bekle bizi Kudüs!

Dizimizin kaçması kadar derin bir üzüntüyü sende yaşayabilelim, tuttuğumuz takımın gol yemesi kadar duyduğumuz acıyı sana duyabilelim, geleceğiz. Gezmelerden, selfielerden, yediğimiz yemekleri sunma zevki kadar senin zaferinin zevkini düşlerimizde dahi yaşayabilelim, geleceğiz!

Dertlerimizim başına seni koyabilelim, her an kalbimiz ve dilimizle seni anabilelim, yürekten seni yaşayabilelim, geleceğiz.

Bekle bizi Kudüs!

Yıkılma, dimdik dur, güç ver bize, toparla bizi! Adam et, Müslüman et bizi! Ve bekle bizi…