Belediye Başkanı Tanğlay mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, 13 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

06.06.2022 12:05:13 / Güncel / Bitlis Haberleri
Destek için 

Kent merkezinde görev yapan muhtarların katılımıyla gerçekleşen bilgilendirme toplantısında Tanğlay, üç buçuk yılda hayata geçirilen hizmet, proje ve gelecek hedefleri hakkında muhtarları bilgilendirdi.

Muhtarların, vatandaşların talep ve şikâyetlerini öğrenme konusunda belediye ile bir köprü vazifesi gördüğünü belirten Tanğlay, “Muhtar ve azaları, halkın belediye hizmetlerinden yararlanması konusunda çok önemli bir görevi vardır. Bizler mahallelerimizin ihtiyaçlarının tespiti ve hizmetlerin kesintisizce ulaşması için mahalle muhtarlarımızla hep iletişim ve istişare halindeyiz. Gerek muhtarlarımız aracılığıyla ulaşan talepler gerekse karşılıklı ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın bizlere ilettiği talepler, imkânlarımızın elverdiği sürece bizler için emirdir. Mahallelerimizin ihtiyaçlarının belirlenmesinde en büyük yardımcılarımız olan muhtarlarımızla kurduğumuz bağ, gerçekleştirdiğimiz hizmetleri çok daha değerli kılmaktadır. Mesai ve yol arkadaşı olarak gördüğümüz, her mahallemiz ile ilgili ayrı ayrı projeler üretip, eksiklikleri ortak akıl yürüterek tespit ettiğimiz, hep birlikte aynı emek ve sabır ile çalıştığımız muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. İlimizde hayatı kolaylaştırmak için gece gündüz demeden çalışarak halkımıza en güzel şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. (İLKHA)