Taziye evinde yangın!

Alevlerin çıktığı anlarda ise mevlide katılanlar camları kırıp dışarı çıkabildi. Bu sırada dumandan etkilenen 15 kişi de hastaneye kaldırıldı.

16.01.2022 16:30:35 / Güncel
Destek için 

Taziye evinde çıkan yangında 15 kişi dumandan etkilendi. Hatay'da feci bir olay meydana geldi. Kentin Samandağ ilçesinde mevlit düzenlenen taziye evinde elektrik kontağında meydana gelen patlama sonucu yangın çıktı. Alevlerin çıktığı anlarda ise mevlide katılanlar camları kırıp dışarı çıkabildi. Bu sırada dumandan etkilenen 15 kişi de hastaneye kaldırıldı.

Elektrik kontağı patladı!

Taziye evi içerisinde Sağaltıcı için dua okunduğu sırada elektrik kontağında patlama meydana geldi. Mevlide katılanlar alevlerden kurtulmak için taziye evinin camlarını kırıp, can havliyle dışarı çıktı.

15 Kişi dumandan etkilendi!

Mevlide katılanların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yaptığı müdahale sonucu yangın kısa sürede söndürüldü. Sağlık görevlileri ise dumandan etkilenen 15 kişiyi, ilk müdahalelerinin ardından ambulansla çevredeki hastanelere götürdü. Tedaviye alınanların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.