Hilvan Belediye Başkanı Bayık’tan esnaf ziyareti

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, ilçede gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde halkın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

08.10.2021 16:50:14 / Güncel / Şanlıurfa Haberleri
Destek için 

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Belediye Meclisi üyeleri Mehmet Dürü Narin ve Mehmet Halit Oğulları ile birlikte ana caddedeki işletmeler ve semt pazarı esnafı ile alışverişe gelen vatandaşları ziyaret edip sıkıntılarını dinledi.

İlçe ekonomisinin bel kemiği olan esnafla bir araya gelen Başkan Bayık, "Güne esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek başladık. Her fırsatta bir araya gelip sıkıntılarını dinlediğimiz esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla hasbihâl edip çalışmalarımız hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızla bütünleşerek yaptığımız hizmetler daha güzel daha verimli oluyor." diye konuştu.

Yapacakları projeler için ilçedeki vatandaşlarla da fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Bayık, "Bu kapsamda göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin kalkınması için hayata geçirdiğimiz ve şu anda yapımı devam yeni projelerimizi halkımızla istişare edip fikirlerinden istifade etmeye çalıştık. İlçemiz her şeyin en iyisine layık, bu nedenle daha yaşanılabilir bir Hilvan için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi. (İLKHA)

İlgili Galeriler