Şehir içi minibüsün açık olan kapısından düştüğü iddia edilen kişi ağır yaralandı

Malatya’da bir şahsın, şehir içi minibüste seyahat ederken araç kapısının açık olduğu ve bu nedenle düşerek beyin kanaması geçirdiği öne sürülürken, minibüs şoförü ise ifadesinde şahsın açık kapıdan kendini aşağı attığını iddia ediyor.

04.08.2021 14:05:08 / Güncel / Malatya Haberleri
Destek için 

Merkez Yeşilyurt ilçesi Koyunoğlu Mahallesinde, 1 Temmuz tarihinde 17.00 ile 17.45 saatleri arasında şehir içi dolmuşta ayakta seyahat eden Aslan Çakır (58), iddiaya göre kapısı açık olan araçtan, sürücünün virajı aldığı esnada düşerek beyin kanaması geçirdi.

Konuyla ilgili telefonla görüştüğümüz oğlu Orhun Çakır, babasının bir aydan fazladır Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ölümle pençeleştiğini, olayı görenlerin ya da görgü tanıklarının insanlık namına şahitlik yapmaları çağrısında bulundu.

Çakır, "Olay sonrası polis kayıtlarına geçen ifadelerde hiç kimsenin olayı görmediği söyleniyor. Şoförün ifadesine göre de babam kendini açık kapıdan minibüs hareket halinde iken aşağı attığını söylüyor. Olay bölgesinde yaptığımız araştırmada ise edindiğimiz bilgilere göre, sürücü virajı aldığı esnada ayakta seyahat eden babamın araç içerisinde kafasının bir yere çarptığını, daha sonra da seyahat halindeki araçtan aşağı düştüğünü söyleniyor. Ancak şu ana kadar o görgü tanıklarına ulaşmış değiliz.  Allah (Celle Celaluhu) rızası için o gün o araçta bulunanlar bizimle irtibata geçerek şahitlik yapmalarını istiyorum.” dedi. (İLKHA)Etiketler: