Siyonistlerin savaş uçakları Gazze'yi bombaladı

İşgalci  siyonistlerin savaş uçakları, Gazze’nin güneyindeki Netzarim bölgesine ve batısındaki bazı bölgelere gecenin ilerleyen saatlerinde bombardıman düzenledi.

03.07.2021 23:43:38 / Dünya
Destek için 

İşgalci  siyonistlerin savaş uçakları, Gazze’nin güneyindeki Netzarim bölgesine ve batısındaki bazı  bölgelere bombardıman düzenledi.

Siyonistleri yoğun füze atışlarıyla mağlup edip hem "Demir Kubbe" efsanesini yerlebir eden hem de katil Netanyahu'yu 'DİRENİŞ'LE'  anlaşma yapmaya mecbur kılan "Kudüs'ün Kılıcı" zaferinden sonra yenilgiyi hazmedemeyen Siyonistler tüm dünyaya ne kadar güçlü olduklarını göstermek adına anlaşmayı ihlal edip bir kez daha Gazze'ye saldırı düzenlediler.

Yerel kaynaklardan alınan bilgilere göre;

Siyonsit işgal rejimi, Hamas ve İslami Cihada ait olduğunu düşündüğü bazı bölgeleri gecenin karanlığından istifade ederek bombalamaya başladı.

Siyonist saldırganlığa anında cevap veren Direniş güçlerinden şimdiye kadar herhangi bir zayiat ile ilgili açıklama yapılmazken siyonistlerin saldırıyı ne amaçla yaptıklarına dair resmi açıklama yapmaları bekleniyor.