İletişim Başkanı Altun "Bu hukuksuzluk ve işgal derhal son bulmalıdır"

Fahrettin Altun, Filistin için sürdürülen mücadeleye her platformda devam edileceğini ve terör rejiminin hukuk tanımaz tavrının son bulması için gereken her şeyi yapacaklarını belirtti.

14.05.2021 02:25:07 / Güncel / Ankara Haberleri

Terör rejiminin Filistin'de başlattığı katliam devam ediyor.

"Mücadelemiz, Filistin tam anlamıyla özgürlüğüne kavuşana dek sürecektir"

Katliama tepki gösteren Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, terör rejiminin sürdürdüğü hukuksuzluk ve işgalin son bulması gerektiğini kaydetti.

Fahrettin Altun, "Mücadelemiz, Filistin tam anlamıyla özgürlüğüne kavuşana dek sürecektir. Bu hukuksuzluk ve işgal derhal son bulmalıdır." ifadelerini kullandı.

İşgal rejiminin Gazze Şeridi'nde operasyonun başlatmasına ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Altun, şunları kaydetti:

"israil, katliamlarına ve terör eylemlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor. İşgalci israil, yıllardır hukuksuz bir şekilde her türlü insan hakkını ayaklar altına alarak abluka altında tuttuğu Gazze'ye şimdi de kara operasyonu başlatıyor. Filistin için uluslararası her platformda mücadele etmeye devam edeceğiz. israilin bu hukuk tanımaz tavrının son bulması için ne gerekiyorsa yapacağız. Mücadelemiz, Filistin tam anlamıyla özgürlüğüne kavuşana dek sürecektir. Bu hukuksuzluk ve işgal derhal son bulmalıdır." (İLKHA)