Filistin'de can kaybı artıyor ama işgalciler de gömülüyor

Siyonist terör çetesinin Filistin halkına yönelik imha saldırıları devam ediyor. Öte yandan Filistin Sağlın Bakanlığı zehirli gazdan şehid olanların bulunduğunu ifade etti.

13.05.2021 11:59:03 / Güncel

Haber Merkezi 

İşgal rejiminin Mescidi Aksa'da ibadet eden Filistinlilere yönelik saldırısı ile başlayan katliam süreci sivillerin hedef alınması ile devam ediyor.

Gelen son bilgilere göre şehit sayısı da arttı. Çetenin Gazze'ye düzenlediği saldırılarda 11 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle şehit sayısı 83'e yükseldi.

Öte yandan Gazze Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, zehirli gazlar nedeniyle boğularak şehid olduğu tahmin edilenlerin, Gazze'deki Şifa Hastanesine getirildiği bildirildi.

Adli muayenede Filistinlilerin ölüm sebebinin, "boğulma" olarak tespit edildiğine ve bunu kanıtlar nitelikte dış belirtilerin de olduğuna dikkat çekilen açıklamada, ölüm nedeninin kesin olarak saptanması için organ ve dokulardan gerekli numunelerin alındığı kaydedildi.

İŞGALCİLER GÖMÜLÜYOR  

Öte yandan İslami Direnişin meşru savunma pozisyonu da devam ediyor. Direnişin füzeleri ile hedef alınan ve öldürülen işgal askerleri de birer birer gömülüyor.

İşte öldürülen bir işgalci askerin son görüntüsü

 

 

İlgili Haberler

Yorumlar

Edip pilatin / 16.05.2021 11:48:02

Elbette yanı başımızda zalimler tarafında şehit olan kardeşlerimiz var versus bizler sadece kınamakla kalıyoruz ALLAH ım sen yardım et

Zülfikar / 14.05.2021 12:02:58

Bu vebalin bedelini bizde ödeyecek miyimiyz?Sorunun cevabı malum .Rabbim Sen yardım et. Allah'ım (c,c)


Yorum Yazınız
Yorum Gönderilemedi

Yorumunuz başarıyla gönderildi!

Editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.