Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu iftarını merada açtı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Sarıt Köyü’nde çobanlık yapan Halil Bucaklar’ın iftar sofrasına misafir oldu.

04.05.2021 20:30:14 / Güncel / Gaziantep Haberleri
Destek için  Haberin Videosunu İzle

Kırsal Sarıt Mahallesi’nde geçimini çobanlık yaparak sağlayan Bucaklar meradaki çadırında Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman’ı ağırladı. Tahmazoğlu, kendisi için hazırlanan telemeden ilk defa tattı.

Çobanlık yaparak geçimini sağlayan Bucaklar ailesinin sofrasına misafir olan Tahmazoğlu, “Sarıt köyünde çobanlık yapan Halil Bucaklar ve ailesi ile birlikte iftarımızı açtık. Meralarda koyunlarını otlatan kardeşimizin çadırında birlikte iftar açmak bizleri oldukça mutlu etti. Rabbim Peygamber mesleğini icra eden kardeşimizin evine Halil İbrahim bereketi nasip eylesin. Pandemi dolayısıyla son iki yıldır aile ziyaretlerimizi eski sıklıkla yapamıyoruz. Ancak vatandaşlarımız ile gönül birlikteliğimiz her zaman devam ediyor. Zaman zaman onlarla bir araya gelerek sohbet ediyoruz. Sıkıntıları varsa gidermeye çalışıyoruz.” dedi. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzle
İlgili Videolar