• DOLAR 13.48
  • EURO 15.268
  • ALTIN 797.665
  • ...
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Şahinbey Belediyesine tebrik
Google News'te Doğruhaber'e abone olun.  Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Gaziantep'in sömürgeci Fransız işgalinden Kurtuluşu'nun 100'üncü yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen “100’üncü Yılda 100 Hayırsever” kampanyasının ödül törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapmış olduğu sosyal tesisler, gençlik merkezleri, Çanakkale ziyaretleri ve salgın döneminde öğrencilere verilen 52 bin tabletten dolayı Şahinbey Belediyesi’ni örnek gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şahinbey Belediyemiz 200’e yaklaşan gençlik merkezi ve bilgi evlerinde çocuklarımıza ücretsiz kurslar düzenlerken, salgın döneminde 52 bin öğrencimize de tablet dağıttı. Şahinbey Belediyemizin ayrıca bugüne kadar 111 bin öğrencimizi uçakla Çanakkale’ye götürmesini ve evlatlarımızın o havayı solumasını çok hayırlı bir hizmet olarak değerlendiriyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilere dağıtılan 52 bin tableti örnek göstermişti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha öncede Şahinbey Belediyesi’nin salgın döneminde dağıtmış olduğu 52 bin tableti örnek göstererek, “Geçtiğimiz günlerde baktım birisi öğrenci sayısının 3.5 milyonu geçtiği İstanbul'da 40 bin tablet dağıtmakla övünüyor. MEB'in dağıttığı 2 milyonu aşkın tableti bir kenara bırakıyorum, sadece Şahinbey ilçe belediyesinin dağıttığı 50 bin tableti kimse görmek istemiyor.” demişti. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir