• DOLAR 13.139
  • EURO 14.934
  • ALTIN 756.437
  • ...
Kırsal mahallelerde yol çalışmaları devam ediyor
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Merkez Bağlar Belediyesi, Tavşantepe Mahallesinin yenilenmeyen ve bağımsızlığı nedeniyle yıllardır ulaşımda sıkıntılara neden olan yolunu bazalt taşından üretilen asfatla güzel bir görüntüye kavuşturuldu.

Merkeze bağlı 30 kilometre uzaklıktaki Tavşantepe Mahallesi'ni ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yaşanan sorunu yerinde gözlemleyip vatandaşların talebini dinledikten sonra yolun hemen iyileştirilmesi için ekiplere talimat verdi.

Kısa sürede çalışmalara başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, önce yolun alt yapısını yeniledi, ardında da bir kilometrelik alanı asfaltla döşeyerek ulaşımın konforlu şekilde yapılmasını sağladı.

Uzun yıllardır sorunun çözümü için gayret gösterdiklerini belirten mahalle sakinleri Beyoğlu'na ve bu hizmeti kısa sürede yerine getiren ekiplere teşekkür etti.

Belediye başkanının millete efendi değil, hizmetkar olması gerektiğini anlatan Beyoğlu, "Bu mahallemizi ziyaret ettiğimizde böyle haklı bir taleple karşılaştık. Hemen harekete geçerek çalışma başlattık. Pratik ve hızlı bir çalışma ile kış dönemi gelmeden yolu yenileyip asfaltlayarak kıymetli vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Milletimiz için hizmette sınır yok. Her yere gideriz, hizmet götürürüz. Yeter ki milletimiz huzurlu yaşam seviyesine ulaşsın." dedi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir