• DOLAR 13.549
  • EURO 15.349
  • ALTIN 789.245
  • ...
Bitlis Belediyesi'nin kent merkezinde yol yapım ve onarım çalışması devam ediyor
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

İhtiyaç duyulan bölgelerde imara açılan yeni yollarla yaya ve araç trafiğini rahatlatan belediye, alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolların bakım ve onarım çalışmalarını da planlı bir şekilde yürütüyor.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda 8 Ağustos Mahallesi anayolda sıcak asfalt çalışması yaptı. Ekipler, daha önce Hersan Mahallesi anayolda sıcak asfat çalışması gerçekleştirmişti. Asfalt çalışması bitirilen yolda Avelmeydan ara sokaklarında kilitli parke taşı serim çalışmaları gerçekleştiriyor. Bitlis Belediyesi, kentin dört bir yanına kilitli parke taşı döşüyor.

 

Hedefimiz güvenli ve kaliteli ulaşım”

 

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, “8 Ağustos ve Hersan mahallerimizde sıcak asfalt ve kilitli parke çalışmalarımızla yolları yenilerken, yeni yollar açmaya da devam ediyoruz. Amacımız hemşerilerimize daha güvenli, kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamak. Kentimizde belirlediğimiz ihtiyaçların yanı sıra mahalle muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendirerek çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” ifadesini kullandı. (İLKHA)

 

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir