• DOLAR 8.577
  • EURO 10.119
  • ALTIN 495.247
  • ...
Covid-19 salgınından etkilenen ayakkabıcılara destek
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Salgın sürecinde esnafın yanında olan Tahmazoğlu, ayakkabıcı esnafının yüzünü güldürdü. Ayakkabı tamircilerine bin 500 TL perakende satıcılarından ise 100 çift ayakkabı alarak önemli bir destekte bulunuyor.

Gaziantep Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Emin İnce, Tahmazoğlu’nu makamında ziyaret ederek esnafa verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Esnafa verilen destekle ilgili açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, salgın sürecinde ayakkabı sektörüne destek olduklarını belirtti.

“Bu süreci birlikte atlatacağız”

Ayakkabı sektörünün Gaziantep için çok önemli sektörlerden bir tanesi olduğunu ifade eden Tahmazoğlu, “Gaziantep'te üretilen ayakkabıların imalatı ülkemizin ihtiyacı olan ayakkabıların üretilmesi ve ihracat edilmesi ülkemiz adına gurur verici. Şahinbey Belediyesi olarak pandemi sürecinde ayakkabıcı esnafımızın yanında olduk. Onlara bin 500 TL nakdi destek sağladığımız gibi şimdide yine ayakkabı satıcılarımızdan ortalama 100 çift ayakkabı almak suretiyle destek oluyoruz. Ayakkabı sektöründeki tüm esnafımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bu süreci hep birlikte atlatacağız.” diye konuştu.

“Bu çok güzel ve örnek bir hizmet”

Verilen desteğin Türkiye’de örnek teşkil ettiğini belirten İnce, “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na Gaziantep’teki ayakkabıcılara yapmış olduğu destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Pandemi dönemindeki bu zorlu süreçte ilk desteği ayakkabı tamircilerine bin 500 TL vererek yapıldı. Ardından Şahinbey ilçesinde faaliyet gösteren 264 ayakkabı satıcılarından  ortalama 100 çift ayakkabı satın alınması sağlanıyor. Bu Türkiye’deki en büyük nakdi alımdır. Bu çok güzel ve örnek bir hizmet, Şahinbey diğer belediyelerimize örnek olur. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum.” dedi. (İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir