• DOLAR 8.478
  • EURO 10.047
  • ALTIN 493.509
  • ...
Güreşte derece yapan öğrenciler Batman Müftülüğünü ziyaret etti

Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulu Güreş Takımında Serbest stilde 48 kiloda Türkiye birincisi olan Şakir Acar, serbest stilde 52 kiloda Türkiye birincisi olan Muhammed Yağmahan, serbest stilde 52 kiloda Türkiye üçüncüsü olan Furkan Kara, Spor proje okulu Müdürü Mehmet Sıraç Dadak ve Spor antrenörü İbrahim Halil Kay ile birlikte İl Müftüsü Turgut Erhan’ı ziyaret etti.

Başarılı sporcuların ziyaretlerinin kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Müftü Erhan, elde edilen başarıların Batman ve İmam Hatip okullarını, adına yakışır bir biçimde tanıttığını ve temsil ettiğini söyledi.

Kendisini ziyaret eden yıldız güreşçileri elde ettikleri başarılarından dolayı kutlayan Erhan, her zaman başarılı sporcuların yanlarında olduklarını, bundan sonrada kendilerinden daha büyük başarılar beklediklerini belirterek, sporculara çeşitli hediyeler verdi.

Türkiye birincisi olan Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi spor proje okulu öğrencileri Türkiye'yi milli takımda Avrupa ve Balkan şampiyonalarında temsil edecekleri kaydedildi.(İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir