• DOLAR 16.379
  • EURO 17.615
  • ALTIN 973.047
  • ...
Halid Meşal:  Allah zafer ve kurtuluşa giden yolun müjdelerini gösterdi!
Google News'te Doğruhaber'e abone olun. 

Lübnan’ın Bekaa bölgesinde düzenlenen Kudüs’ün Kılıcı Zaferi kutlamalarında konuşan Meşal, savaşta düşmanı yendiklerini ve büyük bir zafer kazandıklarını ifade ederek, “Silahımızı bırakmadan seviniyoruz. Topraklarımızda siyonist işgal rejimine yer yok” dedi.

Düşmanın sahada kazanamadığını siyaset yoluyla kazanmaya çalıştığına dikkat çeken Meşal, işgalcilerin Kudüs, Mescid-i Aksa ve Şeyh Cerrah’ta Filistinlilere kışkırtıcı davranışlarda bulunduğunu, ilişkilerini normalleştirme yoluyla cinayetlerini örtmeye çalıştığını belirtti.

İşgal rejiminin her yerde İslam ümmetine komplo kurduğunu kaydeden Meşal, Amerika’nın siyonistlerin sahadaki kayıplarını telafi etmeye çalıştığını bildirdi.

İslam ümmetinin her ferdinin özgürlük mücadelesinde bir rolü olduğuna işaret eden Meşal, herkesin mücadeleye güçlü bir şekilde katılmasıyla özgürlüğün daha yakın olacağını söyledi.

Meşal, İslam ümmetinin Filistin’in tamamının işgalden kurtarılması gerektiğine inandığını, direnişi zaferden mahrum bırakmaya çalışanlar olduğunu ifade etti. (İLKHA)

Bu haberler de ilginizi çekebilir