• DOLAR 8.706
  • EURO 10.372
  • ALTIN 501.851
  • ...
Yediot Aharonot: HAMAS psikolojik savaşı kazandı

Kimisine göre sona yaklaşıldığını, HAMAS’ın psikolojik olarak savaşı kazandığını, siyonistlerin sözde komutanları ise havadan yaptıkları saldırılarla övünmekle yetiniyorlar. Kimisine göre ise bu olaylar korkunç sonun bir başlangıcı olarak okunuyor.

Siyonist merkezli 'Yediot Aharonot' gazetesinin önde gelen analistlerinden Nahum Barnea, bugün yaptığı açıklamada, “saldırılar yoğunlaşmasına rağmen israil operasyonunun sona yaklaştığını" iddia etti.

Barnea'ya göre, "İsrail bir çıkmaz içinde: Kara harekatına başlama cesareti yok, direk Gazze’ye girerek orayı fiili olarak ele geçirmeye cesaret etmiyor. Ayrıca Gazze'nin evlerinin üzerinde beyaz bayrak beklemediğini de ekleyerek, Gazzeli Müslümanların asla teslim olmayacağını bildiklerini itiraf etti.

Barnea'ya göre kimse HAMAS'ın Gazze'den çekilmesini beklemesin. "Önümüzdeki hafta sonunda, mevcut durumun sona mı ereceği ya da daha da karışık bir hal mi alacağı ortaya çıkacak” diyerek, siyonist işgal rejiminin kafasının karışıklığını ortaya çıkardı.

Barna, "Son gelişmeler belki savaşın sonu değil, korkunç sonun başlangıcıdır" diyerek korkusunu dile getirip sözlerini noktaladı.(İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir