• DOLAR 8.473
  • EURO 10.274
  • ALTIN 508.43
  • ...
Gaziantep Kalesine Filistin bayrağı yansıtıldı
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Siyonist işgalcilerin Ramazan ayının başından bu yana yaptığı zulüm ve baskınlar sonrasında Mescid-i Aksa'ya saldırmasına yönelik tepkiler artarak devam ediyor.

Siyonist terör şebekesinin Mescid-i Aksa ve Kudüs'teki Filistinlilere yönelik artan alçak saldırıları ve Filistinlilerin evlerinden zorla çıkarılma tehdidiyle karşı karşıya kalması Türkiye genelinde protesto yapılan etkinliklerle protesto ediliyor.

 

HÜDA PAR başta olmak üzere siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sendikalar, kurum ve kuruluşlar yaptıkları basın açıklamaları ve araç konvoylarıyla Mescid-i Aksa ve Kudüs direnişine destek verirken siyonist işgal şebekesini de tel’in ediyor.

Gaziantep’te de 3 gündür sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı halkın büyük katılımıyla kitlesel basın açıklaması düzenleyerek Kudüs ve Mescid-i Aksa direnişine büyük bir destek verdi.

Basın açıklamalarında, siyonist terör şebekesi tel'in edilirken Filistinlilerin ise Kudüs ve Mescid-i Aksa direnişine destek verildi.

Siyonist terör şebekesinin Mescid-i Aksa ve Kudüs'e yönelik alçak saldırılarına tepki, Filistin halkına da destek vermek amacıyla bugünde tarihi Gaziantep Kalesinde ışık gösterisi düzenlendi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihi kalenin burçlarına "Kalbimiz Kudüs’le" yazısı ve "#AntepKudüsle" hashtagi ile Filistin bayrağı ve Türkiye haritası yansıtıldı.

Vatandaşlarda evlerinden ışık gösterisinin fotoğrafını çekerek Filistin'e ve Kudüs’e destek sloganları atılırken siyonist terör şebekesi ise tel’in edildi. (İLKHA)Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir