• DOLAR 8.472
  • EURO 10.277
  • ALTIN 508.59
  • ...
Diyarbekirspor'dan işgalci israile tepki

Yaşananlara sessiz kalmalarının söz konusu olamayacağını belirten Diyarbekirspor Kulüp Başkanı Turan İlgin, bu konuda her türlü adımı atmaya hazır olduklarını belirterek gerekirse Filistin'de savaşmaktan çekinmediğini söyledi.

İsrailin islam dünyasına savaş ilan ettiğini dile getiren İlgin, tüm spor kulüpleri ve spor dünyasının bu duruma tepki göstermesini istedi.

İlgin, "Biz Müslümanlar için mübarek Ramazan ayında kutsallarımıza saldırarak kardeşlerimizi şehid eden israili ve işbirlikçilerini en kalbi duygularımla lanetliyorum. Bu barbarlığa artık dur demenin zamanı gelmiştir. 7'den 70'e hepimiz birlik olmalıyız. Tüm spor camiasını bu konuda tavır ortaya koymaya ve zalim israile karşı Filistin halkının haklı mücadelesine destek vermeye davet ediyoruz. Peygamberler ve sahabeler şehri Diyarbakır'ı temsil eden spor kulübü olarak her türlü imkanımızla, dualarımızla ve bütün benliğimizle Filistinli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu ilan ediyoruz." dedi. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir