• DOLAR 8.651
  • EURO 10.342
  • ALTIN 494.54
  • ...
Siyonist işgalci Netanyahu kana doymuyor: Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılar yoğunlaştırılacak

Gazze Şeridi'nden atılan roketler nedeniyle büyük panik yaşayan siyonist işgalcilerin sözde başbakanı siyonist Netantahu, Savaş Bakanı Benny Gantz ve Genelkurmay Başkanı Aviv Kochavi'nin de aralarında yer aldığı askeri yetkililerle toplantı yaptı. Siyonist Netanyahu, görüşme sonrası yaptığı açıklamada saldırıların "daha da yoğunlaşacağını" belirtti.

Siyonist işgalcilerin yaptığı saldırılarda şimdiye kadar şehid olan Filistinli sayısı ise 35'e yükselid.

Gazze Şeridi'ndeki Filistinli direniş grupları, işgal altındaki Kudüs'te yer alan Mescid-i Aksa ve Şeyh Cerrah Mahallesi'nden siyonistlerin çekilmesi için dün yerel saatle 18.00'e kadar süre tanımıştı. Ancak siyonist işgalcilerin buralardan çekilmemesi ve saldırılarına devam etmesi üzerine Filistinli direniş grupları işgalcilere çok sayıda roket fırlattı.

Bunun ardından işgal ordusu, Gazze Şeridi'ne yönelik "Duvarların Muhafızı" adı verilen ve Gazze Şeridi'ndeki birçok sivil yerleşim yerini füzelerle vurdu. Siyonist işgalcilerin saldırılarında son belirlemelere aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 35 Filistinli şehid oldu.

Siyonist işgalciler, Gazze sınır kapısına çok sayıda asker gönderirken, toplamda 5 bin yedek askerin saldırı için hazır bekletildiğini duyurdu. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir