• DOLAR 8.474
  • EURO 10.058
  • ALTIN 493.011
  • ...
TDV Adıyaman'da ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Ramazan ayının kardeşliğe ve paylaşmaya vesile olduğu bu günlerde çalışmalarına devam eden vakıf ve STK'lar ihtiyaç sahi insanlara umut olmaya devam ediyor.

TDV, "Kardeşlerini unutma Beklenen Sensin" teması ile başlatmış olduğu yardımlaşma seferberliği kapsamında Adıyaman'da 90 aileye ulaştı.

Adıyaman Müftülüğü Türkiye Diyanet Vakfı Şubesi Başkanı Zeynal Duyum yaptığı açıklamada "Adıyaman Müftülüğü Türkiye Diyanet Vakfı Şubesi görevli ve gönüllüleriyle birlikte, Ramazan'ın manevi iklimini ihtiyaç sahibi kardeşlerimizle birlikte yaşıyoruz. Hayırseverlerimizin vakfımıza emanet ettiği gıda ve giyecek yardımlarını ihtiyaç sahibi yetim, engelli, mülteci kardeşlerimize ulaştırıyoruz." dedi.

Duyum açıklamasının devamında "Vakfımızın 'Kardeşlerini unutma Beklenen Sensin' teması ile başlatmış olduğu yardımlaşma seferberliğinde bugün ihtiyaç sahibi 90 ailemize giyecek yardımı yapıyoruz. Salgın hastalık nedeni ile evlerinde bulunan çocuklara Diyanet Çocuk dergisi hediyesinde bulunduk. Rabbim Şifa ayı Ramazan hürmetine bu salgın hastalıktan bir an önce kurtulmayı bizlere nasip eylesin." ifadelerini kullandı.

TDV Adıyaman Şubesi gönüllüsü Ali Çelik ise "Vakfımızın 'Kardeşlerini unutma Beklenen Sensin' teması ile başlatmış olduğu yardımlaşma seferberliğinde bugün ihtiyaç sahibi 90 ailemize giyecek yardımı yapıyoruz. Salgın hastalık nedeni ile evlerinde bulunan çocuklara Diyanet Çocuk dergisi hediyesinde bulunduk. " dedi.

(İLKHA)

Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir