• DOLAR 8.66
  • EURO 10.346
  • ALTIN 495.15
  • ...
Emperyalist ABD’nin İncirlik ve Kürecik üslerinin kapatılması isteniyor

Emperyalist ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olayları için “soykırım” ifadesini kullanmasının ardından her kesimden tepkiler gelmeye devam ediyor.

1915 olaylarını “soykırım” olarak niteleyen Biden'a tepki gösteren Gök, Adana’daki İncirlik üssü başta olmak Türkiye'deki emperyalist ABD üslerinin derhal kapatılması gerektiğini söyledi.

Gök, "sözde müttefik" olan emperyalist ABD'nin bir kez daha gerçek yüzünü gösterdiğini ifade ederek, “Ortadoğu'daki savaşlar, isyanlar, ayaklanmalar ve darbelerde etkin rol oynayan fitne üslerinin başında gelen İncirlik fitne üssü derhal kapatılmalıdır.” dedi.

“Kızılderililere ait olan Amerika'ya girdiğinizde 15 milyon yerliyi katlettiniz”

Biden’ın “Türkiye Ermenilere soykırım yaptı” ifadelerine tepki gösteren Gök, “Şimdi ben de bu Biden'a birkaç soru sormak istiyorum;  sen tarihçi misin? Hangi belgelere dayanarak böyle konuşuyorsun? Kızılderililere ait olan Amerika'ya girdiğinizde 15 milyon yerliyi katleden ve bu masumların kafa derilerini utanmadan müzelerinde sergileyen siz değil misiniz? Asıl soykırım bu değil mi? Kamboçya'da, Laos'da çoluk çocuk demeden katleden, Vietnam'ı işgal edip milyonlarca insanı öldüren, kadın, çocuk demeden tecavüz eden adi pislikler siz değil misiniz? Zenginliklerine el koyup aç bıraktığınız yetmezmiş gibi Afrika'dan siyahi kardeşlerimizi zincirlerle getirip köleleştiren ve bu insanlara bugün bile köleniz gibi davranan siz değil misiniz?” diye sordu.

“Milyonlarca insanın ölümüne sebep olan siz değil misiniz?”

“Afganistan'da, Irak'ta, Suriye'de demokrasi götürme bahanesi ile milyonlarca insanın kanına giren, katliamlar, tecavüzler ve akla gelmeyecek adilikler yapan siz değil misiniz?” diye soran Gök, “Asya'dan Avrupa'ya, Afrika'dan Avustralya'ya insanları sömürmek, köleleştirmek ve kendi menfaatinize kullanmak için kurmuş olduğunuz üsleri kullanarak her türlü fitneyi çıkarıp insanları birbirine düşüren ve bu vesileyle milyonlarca insanın ölümüne sebep olan siz değil misiniz? Sözde dünyanın süper gücü olarak adaleti tesis etmeniz gerekirken mazlum dünyayı kan, zulüm, sefalet ve gözyaşına boğan siz değil misiniz? Japonya'ya atom bombası atıp yüzbinlerce insanı katleden yüzbinlerce çocuğu, kadını sakat bırakan, yıllarca sonra bile ot ve nebat bitmeyen bir hale getirerek toprağa yani yeryüzüne bile zarar veren siz değil misiniz? Saymakla bitmeyecek daha bir sürü cürmünüz var ama ben devam edip insanların midesini daha fazla bulandırmak istemiyorum. Burada size söylenecek bir tek söz var; utanın.” ifadelerini kullandı.

“İncirlik fitne üssü derhal kapatılmalıdır”

Emperyalist ABD’nin Türkiye’ye dil uzatmasına hakkının olmadığını ifade eden Gök, “Siz dünya tarihinde 16 devlet kurmuş ve tarihinin hiçbir evresinde bırakın soykırım veya katliamı bir tek masumun kılına helal gelmesine ve hiçbir canlıya zarar verilmesine müsade etmemiş olan bu aziz millete ve devletine söz söyleyebilecek en son devlet bile olamazsınız. Ülkemize karşı düşmanca tavrını ilan etmiş olan Biden'a gerekli karşılık mutlaka verilmeli ve başlangıç olarak Ortadoğu'daki savaşlar, isyanlar, ayaklanmalar ve darbelerde etkin rol oynayan fitne üslerinin başında gelen İncirlik fitne üssü derhal kapatılmalıdır.” dedi.

“Katlettikleri Yasin Börü'yü unutmuşlar”

HDP’nin Ermeni Soykırımı utancıyla yüzleşin” açıklamasına da tepki gösteren Gök, “Kendilerinin bebek katili olduğunu unutmuşlar, daha dün sadece fakirlere kurban eti dağıttığı için katlettikleri Yasin Börü'yü unutmuşlar. Yaptıkları daha nice katliamları unutmuş ve utanmadan söylüyorlar. Vaktinde üzerinde yaşadıkları vatan topraklarına ihanet edip ayaklanan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da yaşayan sivil insanlarımıza katliam yapan Ermeni çeteleri değilmiş gibi konuşuyorlar. Bu hainler her zaman emperyalist ve siyonist batılı efendilerinin emriyle hareket etmiş, daima Türkiye düşmanlığı yapmış, hiç bir zaman üzerinde yaşadığı vatan toprağının ve bu ülkenin yanında yer almamış, bu coğrafyada yaşayan Kürt, Türk, Arap tüm Müslümanların karşısında durmuş ve bu halklara hain kurşunlarını sıkmaktan utanmamış, çekinmemişlerdir.” diye konuştu. (İLKHA)

Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir