• DOLAR 8.471
  • EURO 10.292
  • ALTIN 502.04
  • ...
Gaziantep’te iş yerleri denetlendi
Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında açık olan iş yerlerini zabıta ekipleri ile birlikte denetleyerek, esnafla sohbet etti.

Tahmazoğlu, Covid-19 tedbirlerinin uygulanması ve gıda ürünleri satan işyerlerinin hijyen kurallarına uyması noktasında zabıta ekipleri ile birlikte denetime katıldı.

Denetimlerin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, Covid-19’a karşı herkesin hassasiyet göstermesi gerektiğini ifade etti.

Vatandaşın sağlığı konusunda hassas olduklarını belirten Tahmazoğlu, “Pandemi süreci devam ediyor. Son artışlarla birlikte hafta sonları sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Ancak gıda sektöründe olan iş yerleri açık ve paket servis yapıyorlar. Şahinbey Belediyesi olarak halkımızın sağlığını düşünerek, temizlik ve ürün kalitesi anlamında işyerlerini denetliyoruz. Her şeyin kurallara uygun ve hijyenik bir şekilde olmasını istiyoruz. Vatandaşımızın sağlığı ve huzuru bizim açımızdan çok önemli. Bu konuya da Şahinbey Belediyesi olarak azami hassasiyet gösteriyoruz.” dedi. (İLKHA)

 Haberin Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız
Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir