• DOLAR 8.279
  • EURO 10.086
  • ALTIN 488.88
  • ...
Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu STK temsilcileri ile bir araya geldi

Vali Hacıbektaşoğlu,  STK temsilcileri ile bir süre sohbet ederek, yaptıkları faaliyetler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Hacıbektaşoğlu, sözlerine Siirt’in Eruh ilçesinde PKK ile girilen çatışmada hayatını kaybeden Erdem’e Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar dileyerek başladı.

Kentin sosyal ve ekonomik olarak kalkınması, daha yaşanılabilir bir kent haline dönüştürülmesinde sivil toplum örgütlerinin görüş ve desteklerinin kendileri için önemli ve değerli olduğunu aktaran Vali Hacıbektaşoğlu, vatandaşlarla bir ve beraber olmak, onlara en iyi şekilde hizmet vermek adına kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarının bir arada iş birliği içinde hareket etmelerinin gerekliliğine vurgu yaptı.

Covid-19 ile mücadelede kimsenin rehavete kapılmaması gerektiğinin altını çizen Hacıbektaşoğlu, STK temsilcilerinin de bu konuda vatandaşlara öncülük yapmasını istedi.

Hacıbektaşoğlu, Diyarbakır annelerine verilen destek için de STK temsilcilerine teşekkür etti.

STK temsilcileri de Hacıbektaşoğlu’nun ilgisi ve STK’lara verdiği destekten dolayı teşekkür etti. (İLKHA)Markanız bizimle şehrin markası olsun
ŞEHİR MARKALARI
Reklam İletişim 0212 562 60 06

Bu haberler de ilginizi çekebilir